+90 216 612 8666

Phone

Kiralama

Vantuz kiralama, VIAVAC vakumlu kaldırma ekipmanlarının avantajlarından faydalanmak sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Nakliye çözümlerimizle talep edildiğinde istenen noktaya teslimat yapabilmektedir.

Firmamızdan vantuz kiralama sözleşmesi yaptığınızda, teslim edeceğimiz her aygıt size sevk edilmeden önce komple kontrol edilir, şarj edilir ve gerekli tüm testlerden geçirilir. Sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir.
Bu sayede işe beklemeden hemen ve sorunsuz bir şekilde başlamanız temin edilir.

VIAVAC Vakumlu Kaldırma Sistemleri ile ilgili doğrudan kiralık makine bölümümüzle mi temas kurmak istiyorsunuz? +90 216 612 86 66 nolu telefonumuzu arayarak bizimle görüşebilirsiniz. Vantuz kiralama için firmamıza hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Gerektiğinde vakumlu kaldırma makinelerini daha erken teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz . Randevu almak için tek yapmanız gereken şey kiralama bölümümüzü aramak ya da viavac@izo.com.tr adresine e-posta ile talebinizi göndermek.

Talebinizi çeşitli ürün sayfalarından yapabilirsiniz. Formu doldururken lütfen bu talebinizin bir kiralama talebi olduğunu belirtiniz.

Sorunuz var mı? İletişim sayfamızdaki formu doldurun. Sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Bazen, bazı şantiyelerde işler beklediğinizden çok daha uzun sürebilir. Bu gibi beklenmedik durumlarla karşılaştığınızda vantuz kiralama maliyetinizde satınalma maliyetine yakın bir rakam oluşabilir.

Bu durumda kira sözleşmenizi satın almaya mı çevirmek istiyorsunuz? VIAVAC’da bu da mümkün olabilir. Olanaklar için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Bize ulaşmak için isterseniz linki tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linkten haritayı görüntüleyebilirsiniz :

Harita linki