+90 216 612 8666

Phone

Firma Profili

VIAVAC vakumlu kaldırma sistemleri üreticisidir. CladBoy ve RotaBoy markalarımız tanınmış ürünlerimiz arasındadır. Vakumlu kaldırma makinelerimizle sandviç çatı panelleri ve cephe panelleri verimli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca cam panellerin montajı için cam kaldırma sistemlerimiz mevcuttur. Tüm kaldırma aygıtlarını firma içinde geliştirip imal ettiğimizden en son gelişmelere ve piyasa taleplerine hızlı bir şekilde ayak uydurabilmekteyiz.

Tutkumuz
VIAVAC sandviç çatı ve cephe panellerinin, trapez sacların ve cam cephe elemanlarının verimli, sağlıklı, hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilmesini sağlayan kaldırma aygıtlarının geliştirilmesi konusunda uzun yıllardır tecrübe sahibidir.  Bu sayede, artan yalıtım gereklilikleri ve modüler yapı eğilimleri sayesinde sürekli büyüyen ve ağırlaşan yapı elemanlarının kullanılmak zorunda olduğu çalışma koşulları için geçerli daha da sıkı standartlara uygun çözümler sağlıyoruz.

Güvenlik En Önde Gelen Önceliğimiz
VIAVAC Vakumlu Kaldırma Ekipmanlarının tamamı şantiyede kullanılabilmektedir, bu nedenle Harmonize Avrupa Standardı TS EN 13155‘e (Vinçler – Güvenlik – Sabitlenmemiş yük kaldırma ataşmanları) uygun ilave düşme güvenliği aygıtı ile donatılmıştır.  Düşme güvenliği, tek devreli makinelerde sapan kullanılarak veya kullanımı her geçen gün artan birbirinden bağımsız iki (çift)  vakum devresi ile de sağlanabilir. Kullanıma sunulmadan önce tüm aygıtlar kontrol edilmekte ve yük testine tabi tutulmaktadır. Aygıt ile birlikte ayrıntılı kullanma ve bakım kılavuzu verilmektedir.

Hızlı Teslimat ve Servis
Geniş stok ve verimli lojistik sistemimiz sayesinde siparişlerinizin teslimatları çok kısa sürede yapılmaktadır. Çalışma sırasında beklenmeyen bir sorun meydana gelmesi durumunda size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmak için firmamız elinden geleni yapacaktır. Müşteri desteği genellikle sizinle yapılacak telefon görüşmeleri üzerinden sağlanmaktadır, ancak gerektiğinde servis mühendisimiz hemen arabasına atlayarak sorunu yerinde çözecektir.

Kusursuz İşbirliği
Yapı elemanları ağırlık, boyut, montaj pozisyonu ve yüzey yapısı açısından büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Her duruma uygun optimum çözümü bulmak ve güvenilir, çok yönlü ve kullanımı kolay aygıtlar geliştirmek bizim için bir görevdir. Bu görev ekip çalışması gerektirdiğinden kullanıcılar ve üreticilerle kusursuz bir işbirliği için çaba harcıyoruz.

Uluslararası ağ
Vakumlu kaldırma ekipmanlarımız dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Güvenilir bayilerden oluşan büyük ve genişleyen uluslararası bir bayi ağı ile çalışıyoruz. Bayilerimizin yerel pazara dair bilgisi ve deneyimini sağladığımız destekle birleştirerek müşterilerimize en uygun ve en verimli çözümü sunacak durumdayız.