+90 216 612 8666

Phone

Sandviç Panel Montajı için Akıllı Çözümler

Basit, güvenli ve hasarsız yapı elemanları montajında vakum vantuzları ideal araçlardır.

VIAVAC, her türlü panel montajı için size kusursuz kaldırma aracını sağlayabileceğimiz bir dizi vakumlu kaldırma sistemi üretmektedir.

VIAVAC Vakumlu Kaldırma Sistemleri: Verimli ve Güvenli

Vakumlu Kaldırma Makinelerimiz şantiyede günlük kullanım için tasarlanmıştır. Yani uzun bir hizmet ömrüne sahiptir ve sorunsuz kullanım sunar. Sandviç Panel montajı dış ortam koşullarında çalışmayı gerektirir. Tüm Viavac vakumlu kaldırıcılar dış hava koşullarına oldukça dirençlidir, yağmurda bile çalışmaya devam edebilirsiniz.

Sandviç Panel Montajı, şantiye ortamında vinç ve kaldırma / taşıma gereçleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu da uygulama esnasında iş güvenliği kurallarına sıkı bir şekilde uyulmasını gerektiren bir inşaat işidir. İş güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir. Bu yüzden vakumlu kaldırma sistemlerimiz, CE Yönergelerine uygun olarak ilave düşme güvenliği (emniyet kemeri) aygıtı ile donatılmıştır. TS EN 13155 standardına göre düşme güvenliği, tek devreli cihazlarda sapan kullanılarak veya kullanımı her geçen gün artan birbirinden bağımsız iki (çift) vakum devresi ile sağlanabilir.

Sandviç Panel ya da trapez sac uygulamaları için kullanılan makinelerimiz :

  • Cladboy : Çatı ve cephe panellerinin montajında kullanılan modüler ve çok yönlü bir vakumlu kaldırıcıdır.

 

  • Cladboy Compact : Cephe panellerinin montajına uygun çok pratik bir vakumlu kaldırma makinesidir. Görece olarak küçük ve yekpare yapısı sayesinde kullanımı ve nakliyesi basittir

 

  • Cladboy Compact 4 Flex : Cladboy Compact‘ın yeni ve gelişmiş bir sürümü olan Cladboy Compact 4Flex, ayarlanabilir vantuzları ile 8mt uzunluğa kadar çatı panellerini, 10mt uzunluğa kadar cephe panellerini taşımak için uygundur.

 

  • Rotaboy : Sandviç paneller bazı durumlarda 180° çevrilmeyi gerektirebilir. Rotaboy bu işi ve daha fazlasını kolayca yapabilen bir vakumlu kaldırıcıdır.

Satın alma veya kiralama seçeneği, ekipmanlarımızı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde kullanma imkanı verir. Sloganımız en iyi kalite, hızlı servis ve müşteri dostu olmaktır.