+90 216 612 8666

Phone

Kiralamanın avantajları

Vakumlu kaldırma sistemi satın alma veya kiralama kararı birkaç faktöre bağlıdır. Kiralama bir alternatif olup bir dizi avantaj sunar. Kiralamanın sizin için geçerli olabilecek avantajlarını özet halinde aşağıda bulabilirsiniz.

Yatırım gerekmez
Kiralama kararı verdiğinizde yatırım yapmanız veya finansman ayarlamanız gerekmez. Ayrıca bakım maliyetleri, onarımlar veya yıllık güvenlik kontrollerine dair sorumluluklarınız ortadan kalkar.

Projeniz için daima doğru aygıt
Kiralama durumunda vakumlu kaldırma sisteminiz projeniz için monte edilir. Personelimiz uzman tavsiyeleri ile çalışmaya, her zaman en uygun şekilde konfigüre edilmiş vakumlu kaldırma sistemi ile başlamanızı sağlarız. Bu amaçla geniş bir vakum vantuzları ve aksesuarları stokumuz mevcuttur.

Depolama veya servis masrafı yok
Bir vakumlu kaldırma sistemi kiralarsanız depolama veya servis masrafları ile zorunlu yıllık güvenlik kontrolünü hesaba katmak zorunda kalmazsınız.

Aygıtlar daima güvenlik kontrolünden geçirildikten sonra teslim edilir
Her kiralama periyodu sonunda vakumlu kaldırma sisteminin bir uzman tarafından kontrol edildiğini düşünürseniz güvenlik kontrolünden de geçirilen, düzgün çalışan bir makine ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. Vakumlu kaldırma sistemi, hemen çalışmaya başlayabilmeniz için gerekli dokümanlarla birlikte gelir.

Her türlü arıza durumunda ikame makine sağlanır
Kullanım sırasında bir arıza veya bozulma meydana gelirse aygıtınızı mümkün olan en kısa sürede onaracağımızı veya ikame makine sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

Şantiyeye ve şantiyeden nakliye hizmeti
Vakumlu kaldırma sistemi teslimatı için VIAVAC’ın nakliye hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sayede aygıt, istediğiniz zamanda şantiyede teslim edilebilir. Makineyi sabah hemen kullanmaya başlayabilmeniz için talep üzerine makine bir gün önce de teslim edilebilir. İş tamamlandığında vakumlu kaldırma sistemi tarafımızdan yerinde teslim alınır.

Kullanımı kolay
Vakumlu kaldırma sisteminin kullanımı kolaydır ve beraberinde anlaşılması kolay bir kullanma kılavuzu gelir. İşe başlamadan önce kullanma kılavuzunu okumanız yeter.

Geniş vakumlu kaldırma sistemi stoku
VIAVAC’ın elinde daima geniş bir vakumlu kaldırma sistemi stoku bulunur. Buna ilaveten oldukça çeşitli vakum vantuzları ve aksesuarları ürün gamımız da mevcuttur. Başka bir ifadeyle işinize uygun vakum vantuzlarına sahip bir vakumlu kaldırma sistemi daima emrinizde olacaktır.