+90 216 612 8666

Phone

VIAVAC Compact Bombeli

VIAVAC Cam Vantuzları, bir çok farklı türdeki uygulama için ve birçok farklı boyut ve ağırlıklardaki camların vakumla kaldırılması için üretilmiş vakumlu kaldırıcılardır. VIAVAC Compact Bombeli, 300 kg ağırlığa kadar düz camların ve bombeli camların montajı için uygudur. Bombeli Cam Vantuzu VIAVAC Compact Bombeli, farklı yarıçaplar ( örneğin : 800mm’e kadar ) için ayarlanabilir. Cam, hem içbükey hem de dışbükey yüzeyinden kaldırılabilir. Cihaz, vakum pedlerinin cam yüzeye iyi tutunması için ayarlanabilir kollara sahiptir. Daha sonra kaldırılarak uygulama noktasına kadar taşınabilir.

Cam için vakumlu kaldırma yapan bombeli cam vantuzu, yatırma (tilt) ve döndürme fonksiyonları ile benzersiz bir makinedir. Şarj edilebilir bataryası tüm gün çalışabilmeyi olanaklı kılar. Bataryayı gece boyunca şarj edip ertesi gün işe devam edebilirsiniz. Dayanıklı bataryası sayesinde enerji için kablo ve şebeke bağlantısında ihtiyaç duyulmayan bir makinedir. Cihaz çok dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir ve güçlü bağlantılar ile donatılmıştır.

Çift vakum devresi ve algılama sensörleri sayesinde çok güvenli bir şekilde montaj yapabilirsiniz. Vakum seviyesi çok düştüğünde ya da bataryanın şarjı azaldığında sesli uyarı verir, ayrıca göstergelerden takip etmek de mümkündür. Hasar görmesi ya da yırtılması durumunda kolaylıkla ve hızla değiştirlebilen contalara sahiptir. Kompakt bir makine olması sayesinde kolaylıkla otomobilinizin bagajında sevk edilebilir.

VIAVAC Compact Bombeli uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen son teknoloji ile donanmış ideal bir vakumlu cam kaldırma cihazıdır.


 • Montaj ekibinizdeki becerikli çalışma arkadaşınız.

  Product

  VAKUM ANAHTARI

  Dijital gösterge

  YÖNLENDİRME KOLU

  Döndürme ve yatırma

  8 ADET VAKUM PEDİ

  Ayarlanabilir çerçeve üzerinde

  YÖNLENDİRME KOLU

  Güvenlik mandallı vakumlama ve boşaltma

  GÖSTERGE

  Batarya doluluk seviyesi

  KAPAK

  Elektrikli bileşenler için

  YEKPARE KULPLAR

  VAKUM ÖLÇER

  Kırmızı-yeşil gösterge

  KALDIRMA HALKASI

  Max
  300
  kg
 • 360⁰ döndürülebilir, her 90⁰de bir kilitlenme imkanı.

 • 90⁰ yatırma düzeneği.

 • Hem düz hem de bombeli cam montajı için.

Teklif isteyin:

Vakum devresi:
Maks. kapasite:
Vakum vantuzları:
Kendi ağırlığı:

GB2-300/R800

Circuit gauge Circuit gauge
300 kg
110x60 cm
80 kg

Tipler

 • K
  300 kg

  V
  110x60 cm

  A
  80 kg

  D