+90 216 612 8666

Phone

Satış

VIAVAC vakumlu kaldırma sistemleri çok çeşitli seçenekler ve uygulama olanakları sağlar. Viavac Satış departmanı olarak karar verirken size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bizi ziyaret etmek isterseniz de kapımız her zaman açık.

Viavac Satış birimi olarak sahip olduğumuz geniş stok, süratli makine ve yedek parça teslimatlarımız ile müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktayız.

Satışa sunmuş olduğumuz tüm vakumlu kaldırma sistemleri her zaman ayrıntılı kullanma kılavuzu ve bakım kılavuzu ile birlikte gelir. Yine de makinelerimizin kullanımı ile ilgili ihtiyaç duymanız ya da talep edilmesi durumunda memnuniyetle sizi yerinizde ziyaret edebiliriz. Şantiyenizde ya da firmanızda bir “iş güvenliği toplantısı” sırasında size ve personelinize makinelerin kurumu ve kullanımı konusunda bizzat eğitim verebiliriz.

Vakumlu kaldırma sistemleri ile ilgili satınalma kararınız, firmanız için elbette uzun vadeli bir yatırım kararı olacaktır. Viavac Satış departmanında öncelikle projenize, yapmayı planladığınız uygulamaya uygun konfigürasyonda vakumlu kaldırma sitemini sizlerle belirleriz. Birlikte oluşturduğumuz optimum konfigürasyon doğrultuda oluşturulan teklif ve teknik özellikleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Daha önceki uygulamalara ait fotoğraf ve videoları derleyerek incelemeniz için size sunabiliriz.

Web sitemiz üzerinden sandviç paneller için tasarlanmış cihazlarımıza “paneller” linki üzerinden ulaşmanız mümkündür.  Cam montajı ve taşınması için tasarlanmış cihazlarımıza ise “cam” linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vakumlu kaldırma makinelerimize ait farklı dillerde hazırlanmış birçok tanım videosuna aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz :

Tanıtım Videoları

Satın alma talebinizi çeşitli ürün sayfalarından yapabilirsiniz. Formu doldururken lütfen bunun bir satın alma talebi olduğunu belirtiniz. Sorunuz var mı? İletişim sayfamızdaki formu doldurun. Sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.