+90 216 612 8666

Phone

RotaBoy

Viavac RotaBoy, sandviç panellerin kolayca vakumlanarak kaldırılmasını ve çaba harcamadan tek bir düğmeye basarak 180° döndürülmesini mümkün hale getirir. Bu güçlü aygıt optimum kullanım kolaylığı için tasarlanmış olup uzun çatı panellerinin montajında çalışma şartlarını kayda değer ölçüde iyileştirir.

Makine tüm Viavac makinelerinde olduğu gibi şarj edilebilir batarya ile gün boyunca çalışmanızı sağlar, şarj gece yapılabilir. Standart vakum vantuzları, halihazırda bilinen ve kullanılan hemen hemen tüm çatı panelleri için uygundur ve hasar veya aşınma ve yıpranma durumunda kolay ve ekonomik bir şekilde değiştirilebilen sızdırmazlık profilleri ile birlikte gelir. Vakum seviyesi çok düştüğünde veya batarya azaldığında sesli bir alarm ile uyarı verilir.

Farklı dillerde hazırlanmış makine ile ilgili tanıtım videolarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz :

Tanıtım Videoları

RotaBoy, 18 m uzunluğa ve 350 kg ağırlığa kadar çatı panellerini kaldırıp döndürebilen benzersiz bir makinedir. Uzun panellerle ilgili uygulama sorunlarınızı kökten çözer ve çatı montajında ​​devrim yaratır.

Dahili şarj edilebilir batarya ile  çalışan RotaBoy, sandviç panelleri kaldırmak için vakumlu emiş sistemi kullanır.

Bir düğmeye basılarak, güç gerektirmeksizin ve panel hasarı olmaksızın 180º döndürülebilir.

Verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan RotaBoy, panel taşıma ve montaj işlemi boyunca üstün bir iş güvenliği sağlar. Tam olarak şarj edildiğinde 120’den fazla panel montajı yapılabilir, bataryanın şarjı da gece boyunca gerçekleştirilebilir.

Daha detaylı bilgi ihtiyacınız olursa iletişim sayfamızda bulunan iletişim formu nu doldurabilir ya da aşağıdaki e-posta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz :

viavac@izo.com.tr

izo@izo.com.tr

RotaBoy, ağır işinizi yüklenen güçlü yardımcınız!


 • Uzun çatı panellerini döndürmek için.

 • Kompakt ve kolay taşınır.

Teklif isteyin:

Vakum devresi:
Maks. kapasite ağırlık:
Maks. kapasite uzunluk:
Kendi ağırlığı:

RB

Circuit gauge
350 kg
18,5 m
500 kg

Tipler

 • K
  350 kg

  U
  18,5 m

  A
  500 kg

  D
  Tek