+90 216 612 8666

Phone

Servis

Servis ve Bakım : Vakumlu kaldırma sistemlerimizden birisini satın aldıktan sonra hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

Yetkili Servis ve Bakım Hizmetleri:

Yıllık güvenlik kontrolü
Zorunlu yıllık güvenlik kontrolünü sizin için yapmaktan mutluluk duyarız. Süre sona ermeden önce randevu almak için sizinle irtibat kuracağız. Kontrol sırasında vakum vantuzlarını çekme test aygıtımızla dikey yönde de test edebiliriz. Dikey kaldırma ile yük sürtünme marifetiyle kavrandığından bu gereklidir. Lastiğin aşınması ve yıpranması sonucu gereken sürtünme büyük oranda azalabilir. Bu test ile, güvenli bir kaldırma için sürtünmenin hala yeterli olup olmadığını kontrol ederiz. Doğal olarak, güvenli bir şekilde çalıştığınızı ve aygıtın gereken tüm (güvenlik) standartlarını karşıladığını gösterebileceğiniz bir kontrol raporu alırsınız.

Servis ve Bakım / Onarım
Sadece atölyemizde değil bulunduğunuz yerde de bakım ve onarım hizmeti sağlayabiliriz. Başka markalar için de servis hizmeti sağlamaktayız.
Her zaman geniş bir orijinal yedek parça stokumuz bulunmaktadır.

Yedek parça temini
VIAVAC vakumlu kaldırma sistemlerinin tüm yedek parçaları stoklarımızdan ya da Hollanda’dan temin edilebilmektedir.  Acil durumlarda parçanın  hava kargo ile tedarik edilebilmesi mümkündür.

Arıza durumunda yardım
İş sırasında beklenmeyen bir sorun meydana gelmesi durumunda size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmak için firmamız elinden geleni yapacaktır. Yardım genellikle telefonla sağlanmaktadır ancak gerektiğinde servis mühendisimiz arabasına atlayarak sorunu yerinde çözecektir. Gerektiğinde işin gecikmeye mahal vermeden devam edebilmesi için beraberimizde kiralık bir aygıt da getirilecektir.

Sorunun kaynağını hızlı tespit edebilmemiz için arıza ile ilgili fotoğraf ya da videoları ekleyerek aşağıdaki e-posta adreslerimize gönderebilirsiniz :

viavac@izo.com.tr

izo@izo.com.tr

+90 216 612 8666 nolu telefon ile firmamız yetkilisi ile görüşebilir ya da whatsApp üzerinden mesaj iletebilirsiniz.

İletişim sayfamız üzerinden form doldurarak da arıza bilgilerini ya da talebinizi bizimle paylaşabilirsiniz