+90 216 612 8666

Phone

Cam Cephe Montajı için Viavac Cam Vantuzu Çeşitleri

Basit, güvenli, hızlı ve hasarsız cam ve sandviç panel montajında Viavac Vakumlu Cam Vantuzu çözümleri ideal araçlardır. Vakumlu kaldırma sistemleri ihtiyaçlarınız için Viavac çok çeşitli çözümler sunar.

VIAVAC, her türlü cam montajı için size kusursuz kaldırma aracını sağlayabileceğimiz bir dizi vakumlu kaldırma sistemi üretmektedir.

VIAVAC Cam Vantuzu: Güvenilir ve Emniyetli

Viavac Vakumlu Cam Vantuzu şantiyede günlük kullanım için tasarlanmıştır, yani uzun bir hizmet ömrüne sahiptir ve sorunsuz kullanım sunar. Hava şartlarına oldukça dirençlidir, yağmurda bile çalışmaya devam edebilirsiniz.

Güvenlik birinci öncelik olduğundan vakumlu kaldırma sistemlerimiz, Avrupa Birliği CE Koşullarına uygun olarak iki (çift) bağımsız vakum devresi kullanılmak suretiyle ilave güvenlik mekanizması ile donatılmıştır. Çok ağır camların montajı ya da büyük boyutlu camların montajı sorun değildir. Viavac vakumlu kaldırma sistemleri, her türlü ihtiyacınıza uygun ve güvenilir çeşitleri hizmetinize sunar.

Viavac GBL, büyük ve çeşitli düz camlar için kullanılan, kullanımı ve taşıması pratik küçük boyutlu bir vakumlu taşıma aparatıdır. Uzun cam elemanların, dar ama uzun pencerelerin montajında camın kendi ağırlığı ile kırılma olasılığı vardır. Viavac GBL Cam Vantuzu 4,50 metre uzunluğa kadar camların taşınması ve montajı aşamasında çok büyük avantajlar sağlar.

Viavac GBX, bir çok farklı seçenekte yapılandırma olanakları sunan çok yönlü bir cam vantuzu olup, farklı pozisyonlarda sabitleme olanağı sunar. Böylece değişik açılarda montaj yapabilmeye de imkan vermektedir. 90˚ ye kadar yatırma (tilt) fonksiyonu bulunur ve bu doğrultuda 5 ayrı pozisyonda sabitlenebilir. Merkezinden 360˚ döndürme fonksiyonu vardır ve 8 ayrı pozisyonda sabitlenebilir. Bu fonksiyonlar montaj anında çok büyük esneklik sağlamaktadır.

Viavac GBH, gelişen ve sürekli değişen sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden Viavac firmasının en yeni ürünüdür. 1800 kg’a kadar çok ağır ve büyük, montajı imkansız gibi görünen camların montajını mümkün kılar. Viavac GBH Cam Vantuzu cephe tasarımcıları ve mimarların yaratıcılıkları önündeki sınırları kaldırır ve sonsuz seçenekler sunmaktadır.

Satın alma veya kiralama opsiyonu, ekipmanlarımızı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde kullanma imkanı verir. Sloganımız en iyi kalite, hızlı servis ve müşteri dostu olmaktır.