+90 216 612 8666

Phone

VIAVAC Denge Ağırlığı

Vinçle kaldırma gerçekleştirdiğinizde güvenli çalışma için kaldırma sisteminin her zaman dengede olması gereklidir. Bu nedenle vinç ile kaldırma yaptığınız uygulamalarda denge ağırlığı kullanılmalıdır. Aksi taktirde taşıma ve uygulama esnasında ağırlık merkezinde sapma olacaktır. Bu durumda da güvenli çalışma gerçekleştirilemez. Bazı durumlarda saçak altlarında, balkon altlarında ya da binanın çıkmasının altında montaj yapılması gerekir. Böyle durumlarda vinç yardımı ile ağır cam ve pencerelerin montajı çok zor ya da çözümsüz gibi görünebilir. Ancak VIAVAC Denge Ağırlığı ile sorun çözümsüz değildir. Vinç halatının doğrultusundan 1 metreye kadar içeride montajı yapılacak elemanlar VIAVAC cam vantuzları ile vakumlanarak montaj gerçekleştirilebilir. Kendi ağırlığı da 1000 kg’a kadar çıkarılarak 1000 kg’a kadar ağırlıktaki cam ya da pencere elemanlarının dengeli bir şekilde montajını mümkün kılar.

Balkon, saçak ya da bina çıkmalarının altından cam monte ederken ya da pencere kasasının iç kısmında cam çıtaları monteli durumda ise bu kullanışlı aparat hızlı ve kesin çözüm sağlayabilir.

Bu verimli araç sayesinde, binanın içinde de vinç kullanarak kaldırma işleri yapabilirsiniz. Viavac Denge Ağırlığı, cephe düzleminden 1 metreye kadar içeride, 1000  kg’a kadar yapılacak uygulamalar için ideal bir yardımcıdır. Bu aparat iç ortamda ya da dış ortamda kullanıma uygundur.

Bu aparat ile kullanabileceğiniz Viavac Cam Vantuzları sayfasından birlikte kullanılabilecek makineler ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.


Teklif isteyin:

Maks. kapasite:
Kendi ağırlığı:

CBL-1000

1.000 kg
1.000 kg

Tipler

  • K
    1.000 kg

    A
    1.000 kg