+90 216 612 8666

Phone

“Uzun çalışma saatlerini seviyorum : Sabah erken saatlerde iş için bir şey gerektiğinde alabiliyorum”

– Pieter Swijnenburg, Nakliyat’ın sahibi

 

Bölgesel nakliye işinde çığır açmak

Pieter Swijnenburg, Swijnenburg Transport’un sahibi: “Müşterilerimiz belirli ürünlerde iyiler, fakat nakliyat çözümleri mevcut değil.Çok güzel imalatlar yapabilirsiniz, fakat nakliyesi yapılamıyorsa hiçbir işe yaramazlar. İş nakliye kısmına geldiğinde, müşterilerimizin ürünlerini geliştirme sürecinde biz de onlar kadar öncü olma kısmında sorumluluk alırız. İşe ve müşteriye özel çözümler geliştiririz. Sadece nakliye değil aynı zamanda depolama hizmeti de veririz, örneğin talep ettiklerinde sevkiyatı yaparız. Şantiyede uygulama işlerinde ayrıca destek sunarız, böylece uygulamacılar işlerini kolayca ve düzgün şekilde tamamlayabilirler.Başlangıç noktası yükleme vinci bulunan araçlardır, o esnada baglama / kenetleme hizmetleri de sunarız. Müşterilerimize çok özen gösteririz : Bazıları ile 30 yılın üzerinde bir zamandır çalışmaktayız.

 

Yekpare ve dayanıklı tasarım

VIAVAC’ın ürünleri ile 10 yıl önce tanıştık. O dönemde çift vakum devreli makineler alanında en önde gelen firmaydı. Hemen biz de onlardan satin aldık. Özellikle yekpare ve dayanıklı tasarımı bizi cezbetti. Cihaz sürekli aracımızda bulunuyordu ve birçok işte kullanıldı. Sağlamlık ve dayanıklılık çok önemli bir özelliktir. Sağlamlığı nedeni ile ağırlığı daha yüksek ama bu bizim için çok da önemli değil.

Sunulan hizmetler açısından da çok memnunum. Bir dönem teknisyen sayısındaki yetersizlikten dolayı daha zayıftı. Ancak, Şu anda yeni teknisyenlerin gelmesi ile bu sorun da çözüldü. VIAVAC’ın gücünün arkasında basit kurallar var. Birşey hazır olduğunda herzaman özenli şekilde bilgilendirilirim. Hizmet kalitesi sürekli ve karmaşadan telaştan uzak. Bunu bazen başka yerlerde farklı gözlemleyebiliyorsun.

Önceki gün GBX model makinemi bakım için getirdim. Ancak, ertesi gün ona ihtiyacım vardı. Onun için başka bir tane kiraladım. Benim GBX makinem beklemediğim bir hızda hazır duruma getirildi, fakat onu teslim almak için zamanım yoktu. VIAVAC o süreç için kira bedelini işletmedi, çok hoş bir davranışla mesele çözüldü.

Çok geniş bir satış ve kiralama stokları mevcut, aynı zamanda gün içinde açık oldukları süre oldukça uzun. Sabah çok erken saatte gidip almam gereken birşey olduğunda alabiliyorum.

Kalitesi nedeniyle vakumlu kaldırıcıları her zaman VIAVAC’tan kiralarım

Şu anda 10 tane vakumlu kaldırıcı makinem var, yani her zaman kullanabilirim. Sadece panel vakumlu kaldırıcılarını çok sık kullanmıyorum. Onları da gerektiğinde doğru konfigürasyonda kiralıyorum. Bazı uygulamalar için diğer vakumlu kaldırıcıları kullanırız. Ama eğer ben kendim kiralıyorsam kalitesi nedeniyle bu her zaman VIAVAC vakumlu kaldırıcılar olur.