Servis

Vakumlu kaldırma sistemlerimizden birisini satın aldıktan sonra hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

Yıllık güvenlik kontrolü
Zorunlu yıllık güvenlik kontrolünü sizin için yapmaktan mutluluk duyarız. Süre sona ermeden önce randevu almak için sizinle irtibat kuracağız. Kontrol sırasında vakum vantuzlarını çekme test aygıtımızla dikey yönde de test edebiliriz. Dikey kaldırma ile yük sürtünme marifetiyle kavrandığından bu gereklidir. Lastiğin aşınması ve yıpranması sonucu gereken sürtünme büyün oranda azalabilir. Bu test ile, güvenli bir kaldırma için sürtünmenin hala yeterli olup olmadığını kontrol ederiz. Doğal olarak, güvenli bir şekilde çalıştığınızı ve aygıtın gereken tüm (güvenlik) standartlarını karşıladığını gösterebileceğiniz bir kontrol raporu alırsınız.

Bakım ve onarım
Sadece atölyemizde değil bulunduğunuz yerde de bakım ve onarım hizmeti sağlayabiliriz. Başka markalar için de servis hizmeti sağlamaktayız.
Her zaman geniş bir orijinal yedek parça stokumuz bulunmaktadır.

Hızlı yedek parça teslimatı
VIAVAC vakumlu kaldırma sistemlerinin tüm yedek parçaları stokumuzdan temin edilebilmektedir. Parçanın öğleden önce sipariş edilmesi durumunda normal şartlarda aynı gün sevk edilmektedir. Acil durumlar için ekspres hizmetimiz mevcuttur.

Arıza durumunda yardım
İş sırasında beklenmeyen bir sorun meydana gelmesi durumunda size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmak için firmamız elinden geleni yapacaktır. Yardım genellikle telefonla sağlanmaktadır ancak gerektiğinde servis mühendisimiz arabasına atlayarak sorunu yerinde çözecektir. Gerektiğinde işin gecikmeye mahal vermeden devam edebilmesi için beraberimizde kiralık bir aygıt da getirilecektir.

 

 VIAVAC® tescilli ticari markadır