+90 216 612 8666

Phone

“Bir şekilde 20 yılı bulan bir süredir müşteriyiz, bunlar super ürünler.”

– Richard Kuyl, Toes Montage B.V. firmasında yönetici

 

Viavac’ın ilk müşterilerinden biri

Richard Kuyl, Toes Montage : “Genellikle uzmanlık gerektiren projeleri yaparız.Örneğin, Kuzey İstasyonu’nun (Amsterdam Kuzey-Güney Hattı) çatı ve kirişlerini yaptık. Aynı zamanda Rotterdam’da Ahoy’un genişleme projesinde çalışıyoruz. Bu tür işlerde daima VIAVAC ürünlerini kullanırız. Toes Montage bir aile şirketidir, şu anda üçüncü kuşak aktif olarak görev yapmaktadır. Şu anda 50 çalışanımız bulunmaktadır. Ben de bizzat 30 yıldır Toes Montage B.V. şirketinde çalışmaktayım. 20 yıl önce biz VIAVAC’ın ilk müşterilerinden biriydik.

Geniş stok ve her zaman hızlı operasyon

VIAVAC kurulmadan önce de başka marka ve kaynakları kullanırdık. Bu cihazlar daha büyük ve daha az esnekliğe sahipti. CladBoy’u Utrecht’deki inşaat fuarında gördüğümüzde anında fikrimiz değişti. Bütünleşik yekpare yapısı zkinenin ağırlığını azaltır, işyükünü hafifleterek personel maliyetini düşürür.

VIAVAC’la çalışmak herzaman çok memnuniyet vericidir. Kontrol zamanı geldiğinde mesaj alırız. Aynı zamanda herhangi bir arızada hızlıca yardımcı olurlar, parçalar daima süratli şekilde temin edilir ya da bana gönderilir. Geniş stok çok önemli bizim için, eğer işimiz acilse bu çok büyük maliyetlerden kurtarır bizi.

VIAVAC gerçekten bizim için öncüdür: eğer pazarda özel birşey varsa onun üzerinde mutlaka çalışırlar. Kesinlikle VIAVAC’I başkalarına da öneririm. Onlar super ürünlerdir, biz de bu nedenle çok uzun zamandır müşterileriyiz.

Toes Montage project

Sıcak çatı uygulamaları profilleri için kıskaçlar yerine vakumlu kaldırıcılar

Cam kaldırma işlemi için 1 adet CladBoy ve 2 adet de GB makinemiz bulunmaktadır. Eğer yoğun bir dönemde çalışıyorsak, makinelerimiz yeterli gelmediğinde vantuz ya da makine kiralarız. Oluklu sac için çok fazla vakumlu cihaz kullanmayız, fakat gerekli olduğunda kolaylıkla kiralayabiliyoruz. Çok kullanışlılar ve contaları kendimiz bile değiştirebiliyoruz.

Kendi geliştirdiğimiz kıskaçlar olmasına ragmen çelik çatı levhalarını kaldırmak için CladBoy’u tercih ederiz. Levhalardaki genişlik farklılıkları vakumlu kaldırıcıyı konumlarken herzaman güçtür, fakat VIAVAC’ın ayarlanabilir kadrajı gerçekten büyük bir kolaylıktır. Kıskaçlara kıyasla en büyük fark elbette güvenliktir : vakumlu kaldırıcılar üç noktadar tutunurken, kıskaç sadece tek noktadan tutunur. Kıskaçlarla, rüzgar çalışmayı daha da olumsuz etkiler ve nereden uygularsanız uygulayın hızlıca dengeyi yitirebilirsiniz.