Firma profili

VIAVAC vakumlu kaldırma sistemleri üreticisidir. CladBoy ve RotaBoy markalarımız tanınmış ürünlerimiz arasındadır. Kaldırma aygıtlarımızla sandviç çatı ve cephe panelleri verimli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca cam panellerin montajı için cam kaldırma sistemlerimiz mevcuttur. Tüm kaldırma aygıtlarını firma içinde geliştirip imal ettiğimizden en son gelişmelere ve piyasa taleplerine hızlı bir şekilde ayak uydurabilmekteyiz.

Tutkumuz
Çatı ve cephe panellerinin verimli, sağlıklı ve güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayan kaldırma aygıtlarının geliştirilmesi.  Bu sayede, artan yalıtım gereklilikleri ve modüler yapı trendi nedeniyle sürekli büyüyen ve ağırlaşan yapı elemanlarının söz konusu olduğu bir dönemde çalışma şartları için geçerli daha da sıkı standartlara uygun çözümler sağlıyoruz.

Güvenlik birinci önceliğimiz
Vakumlu kaldırma ekipmanlarımızın tamamı şantiyede kullanılabilmektedir, bu nedenle Avrupa standardı EN 13155’e uygun ilave düşme güvenliği aygıtı ile donatılmıştır.  Düşme güvenliği, sapan kullanılarak veya kullanımı her geçen gün artan iki (çift) bağımsız vakum devresi ile sağlanabilir. Kullanıma sunulmadan önce tüm aygıtlar kontrol edilmekte ve yük testine tabi tutulmaktadır. Aygıt ile birlikte ayrıntılı kullanma ve bakım kılavuzu verilmektedir.

Hızlı teslimat ve servis
Büyük stok ve verimli lojistik sistemimiz sayesinde teslimatlarınız kısa sürede yapılmaktadır. Çalışma sırasında beklenmeyen bir sorun meydana gelmesi durumunda size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmak için firmamız elinden geleni yapacaktır. Yardım genellikle telefonla sağlanmaktadır ancak gerektiğinde servis mühendisimiz hemen arabasına atlayarak sorunu yerinde çözecektir.

Kusursuz işbirliği
Yapı elemanları ağırlık, boyut, montaj pozisyonu ve yüzey yapısı açısından büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Her duruma uygun optimum çözümü bulmak ve güvenilir, çok yönlü ve kullanımı kolay aygıtlar geliştirmek bizim için bir görevdir. Bu görev ekip çalışması gerektirdiğinden kullanıcılar ve üreticilerle kusursuz bir işbirliği için çaba harcıyoruz.

Uluslararası ağ
Vakumlu kaldırma ekipmanlarımız dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Güvenilir bayilerden oluşan büyük ve genişleyen uluslararası bir bayi ağı ile çalışıyoruz. Bayilerimizin yerel pazara dair bilgisi ve deneyimini sağladığımız destekle birleştirerek müşterilerimize en uygun ve en verimli çözümü sunacak durumdayız.

 

 VIAVAC® tescilli ticari markadır